Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

REVENTON

( ilość produktów: 3 )

Ciepło… cieplej… Reventon.

Jako wiodący producent nagrzewnic wodnych w Europie Reventon Group gwarantuje jakość, wydajność i niezawodność wszystkich dostępnych produktów. Działamy jasno, profesjonalnie i konkurencyjnie. Zdobyliśmy zaufanie na ponad 30 światowych rynkach.

Przy produkcji nagrzewnic wodnych Reventon wykorzystano najnowsze technologie. Obudowa została wykonana z trwałego i ekologicznego tworzywa EPP - polipropylenu spienionego. Wydajny wymiennik miedziano-aluminiowy to niezawodna gwarancja ciepła. Energooszczędne wentylatory trójbiegowe o stopniu ochrony IP 54 oraz jednobiegowe o stopniu ochrony IP 65, jedno lub trójfazowe, spełniają europejskie normy ErP 2015.

Produkty Reventon Group wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu jakość sprzedawanych produktów utrzymuje się na najwyższym poziomie.

Projekt urządzenia łączy w sobie zarówno prostotę jak i nowoczesność, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie i sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

pixel